Het is lang geleden dat de lente zo miezerig is begonnen als dit jaar. In allerlei opzichten.
Het VOO Congres School & Armoede, dat op 28 maart in Woerden zou moeten plaatsvinden, gaat niet door in verband met de verspreiding van het coronavirus. De beslissing hierover is vandaag genomen. Of het congres op een ander moment plaatsvindt, wordt later bekend.
Het was natuurlijk al de vraag of het verantwoord was om in de huidige omstandigheden het congres door te laten gaan, maar de reisbeperkingen die de VS vannacht hebben ingesteld zorgen er ook voor dat onze key-note spreker Eldar Shafir niet kan komen.
“We gaan nadenken hoe we alle kennis, die wij de afgelopen periode hebben verzameld, over het thema School & Armoede het beste met u kunnen delen”, zegt VOO-voorzitter Marco Frijlink. “Het is en blijft een belangrijk thema, dat zo effectief mogelijk binnen het onderwijs geagendeerd moet worden”, aldus Frijlink.
De geplande Algemene Ledenvergadering (ALV) van de VOO kan wel doorgang vinden, maar op een andere locatie. Meer informatie over de ALV en de mogelijkheid om u als VOO-lid hiervoor aan te melden vindt u hier.
De ALV van de VOO wordt verplaatst naar woensdag 15 april om 10:00. De locatie wordt naar gezocht en zal in Almere zijn. Bij de ALV zijn alle leden welkom. Meer informatie op www.voo.nl/alv.
Marco is de voorzitter van de VOO en is verantwoordelijk voor het goed functioneren van de vereniging.
Meer over MarcoHet is lang geleden dat de lente zo miezerig is begonnen als dit jaar. In allerlei opzichten.
In de Week van Openbare Scholen staan gelijkwaardig, vrijheid en ontmoeting en de slogan 'Openbare scholen – waar verhalen samenkomen' centraal. Deze kernwaarden en slogan zijn de basis van het actief pluriforme karakter van de openbare scholen.