Nieuws

Interesse in de MR? Eerste webinar MR Introductie zeer geslaagd

Gepubliceerd op: woensdag 8 juni 2022

Op 1 juni 2022 organiseerde de Vereniging Openbaar Onderwijs een webinar voor mensen met interesse in de MR. Uit de reacties naderhand blijkt dat het webinar zeer geslaagd is. Deelnemers werden in een uur geïnformeerd over wat het MR-werk inhoudt en wat de rol van een MR-lid op school is. Ook is er gesproken over een aantal praktische zaken zoals faciliteiten en tijdsbesteding en was er ruimte voor vragen.

Het webinar MR Introductie geven we vaker. Kijk hier voor de eerstvolgende datum (update 18 juli 2022).

Extra webinar MR Introductie voor mensen met interesse in de MR

Omdat het eerste webinar zo geslaagd is, organiseert de VOO op 14 juni 2022 opnieuw het webinar MR Introductie. Hiervoor kan iedereen met interesse in de MR zich aanmelden. Na dit webinar:

  • weet u waarom medezeggenschap bestaat;​
  • weet u hoe u een bijdrage kunt leveren als MR-lid;​
  • kent u de praktische aspecten van het MR-werk.

Meld u aan voor het gratis webinar MR Introductie

Het webinar MR Introductie vindt plaats op 14 juni 2022 van 19.30 uur tot circa 20.30 uur. De MR kan deelnemers aanmelden en potentiële MR-kandidaten kunnen zichzelf ook aanmelden.

Laat een reactie achter

Bram Buskoop

Bram Buskoop

Beleidsadviseur

Bram werkt sinds 2019 als beleidsadviseur bij de VOO, waar hij zich in het bijzonder bezighoudt met medezeggenschap en de website.

Meer over Bram

Inschrijven voor onze nieuwsbrieven

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Blijf op de hoogte van het laatste nieuws en nuttige updates*

In Nederland worden kinderen heel vroeg geselecteerd voor het voortgezet onderwijs. De kansenongelijkheid die hierdoor ontstaat, zal niet beter worden zolang we blijven vasthouden aan de hardnekkige ‘succes-is-een-keuze-mythe’.



Kapelstraat 33
1404 HV Bussum