Speciaal voor bestuurders en schoolleiders is deze cursus er, die u meer informatie verschaft over de positie van de MR. Tijdens deze cursus leert u hoe u als schoolleider of bestuurder kunt bijdragen aan de kwaliteit van medezeggenschap in uw school en organisatie. Leg hiervoor de basis in deze nieuwe masterclass.
Meerwaarde van medezeggenschap ontstaat als de (gemeenschappelijke) medezeggenschapsraad en de schoolleider of bestuurder in gelijkwaardig overleg elkaars deskundigheid en belangen respecteren. U brengt als schoolleider of bestuurder het algemeen organisatiebelang in. De medezeggenschapsraad legt extra nadruk op de belangen van leerlingen, ouders en personeelsleden en brengt de deskundigheid in vanuit de school zelf. De samenwerking tussen de medezeggenschapsraad en de directie is van cruciaal belang als het erom gaat goed beleid te formuleren dat bijdraagt aan de kwaliteit en uitstraling van de school.
Na deze cursus:
Evaluaties
Na elke cursus vragen we onze cursisten om de cursus te evalueren. Gemiddeld scoren onze cursussen ruim hoger dan een 8,0. Een specificatie van de evaluaties per cursus kunt u vinden bij cursusevaluaties.
Aantal deelnemers
Doelgroep en startniveau deelnemers
Faciliteiten cursuslocatie
Materialen
Tijdsduur en studiebelasting
Voor deze cursus op uw eigen locatie, klik op de blauwe knop ‘Aanvragen’ hieronder.
De bedragen zijn exclusief maatwerk- en reiskosten.
Zie locaties en data bij ‘Inschrijven’ onderaan de pagina.
Bel met ons cursusbureau via 036 - 533 15 00 of mail [email protected].
In-company | U kunt Medezeggenschap voor bestuurders en schoolleiders voor uw eigen organisatie organiseren. | Aanvragen |
Korting | Leden krijgen 15% korting op de cursus. |
Er zijn momenteel geen locaties bekend voor deze cursus/training.
Janny is senior beleidsadviseur bij de VOO en houdt zich in het bijzonder bezig met medezeggenschap.
Meer over JannyMR Compleet is dé complete basiscursus voor MR-leden bestaande uit drie bijeenkomsten.
Bekijk cursusVraag vrijblijvend een offerte aan voor deze cursus voor uw organisatie. We nemen zo spoedig mogelijk contact met u op voor het bespreken van de aanvraag.